Nasze realizacje

Dedykowane rozwiązania informatyczne

Bramka SMS

Dwukierunkowa bramka SMS umożliwiająca bezpłatne wysyłanie wiadomości przez przeglądarkę internetową i komunikatory. Przychody operatora generowane są przez SMS-y zwrotne oraz reklamy dołączane do SMS-ów.

Więcej

Konfigurator telefonów

Konfigurator zapewnia automatyczną, prawidłową konfigurację usług MMS, e-mail, transmisji danych, SyncML, UMA itp. na telefonie komórkowym użytkownika. Łatwy dostęp do usług zwiększa przychody operatora redukując jednocześnie koszty związane z rozwiązywaniem problemów klientów.

Więcej

Systemy finansowe i ubezpieczeniowe

Autorskie rozwiązanie Applan Business Platform pozwala na automatyzację procesów biznesowych i skrócenie czasu potrzebnego do wprowadzenia produktu na rynek, szczególnie w organizacjach o rozporoszonej strukturze.

Więcej

Zarządzanie kryzysowe

Centrum Alarmowe SMS to nowoczesny system powiadamiania SMS, stworzony we współpracy z Fundacją HighTech Rescue. Pozwala na szybką i łatwą komunikację jednostek samorządowych z mieszkańcami, a także usprawnia komunikację wewnętrzną tych jednostek.

Więcej

Zarządzanie sprzedażą

Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą - VENDIO - jest innowacyjnym rozwiązaniem adresowanym do przedsiębiorców dążących do uzyskania statusu czołowych graczy rynkowych oraz pozyskania nowych rynków zbytu.

Więcej

Platforma komunikacji społecznościowej

Oferujemy gotowe rozwiązanie do budowy własnych, zamkniętych lub otwartych serwisów społecznościowych. Przeznaczone jest ono dla wszystkich firm, którym zależy na tworzeniu społeczności i poszerzeniu obecności w Internecie.

Więcej

Dedykowane systemy CMS

Elastyczność zarządzania treścią i formatami reklamowymi w portalach internetowych urosła do kwestii o zasadniczym znaczeniu w walce o czytelników i reklamodawców. Dlatego Axel Springer Polska powierzył dcs.pl budowę dedykowanego systemu CMS.

Więcej

Wirtualna Recepcja

Wirtualna Recepcja powstała jako rozszerzenie usługi E-mail BOX, oferowanej przez Orange klientom biznesowym. Usługa ta przeznaczona jest przede wszystkim dla lekarzy, którzy dzięki niej mogą w łatwy sposób udostępnić pacjentom możliwość samodzielnego umawiania wizyt poprzez stronę WWW.

Więcej

Projekt omnie.to

Usługa oferowana przez Orange była publiczna i bezpłatna. Obecnie może być wdrożona w każdej firmie, której zależy na spójnej wizerunkowo prezentacji webowych wizytówek jej pracowników wraz z kompletem informacji kontaktowych.

Więcej

SMS Vote

System dla organizatorów: głosowań, konferencji, wykładów. Prosty i skuteczny system głosowania i zbierania opinii przekazywanych za pomocą SMS-ów.

Więcej
System głosowań za pomocą urządzeń mobilnych SMS Vote  – logo