Platforma społecznościowa

Zbuduj własny serwis społecznościowy

Budowanie społeczności

dcs.pl dostarcza rozwiązania, które umożliwiają wykorzystanie mediów społecznościowych dla poszerzenia zasięgu komunikacji, jak również gotowe rozwiązania do budowy własnych, zamkniętych lub otwartych serwisów społecznościowych.

Stwórz własny serwis

Nowoczesna platforma informacyjna-społecznościowa przeznaczona do publikowania treści zarówno przez społeczności jak i wewnętrzne zespoły redakcyjne.

komunikacja społecznościowa

Internet systematycznie zmienia sposób, w jaki komunikujemy się ze znajomymi, korzystamy z doświadczeń innych osób oraz w jaki nawiązujemy nowe znajomości. Fora dyskusyjne, które jeszcze kilka lat temu były jedyną platformą dyskusji, systematycznie wzbogacane są o nowe media społecznościowe, których specyfika istotnie wpływa również na sposób w jaki się komunikujemy. Liczą się nie tylko słowa, ale również zdjęcia, filmy, nagrania (podcasty) i wszystkie inne formy ekspresji i przekazu masowo dostępne dla użytkowników.

Łatwość dzielenia się wiedzą ekspercką oraz łatwość dotarcia do informacji zmieniają również rolę mediów. Przy nadmiarze serwisów społecznościowych, istotne jest rozumienie specyfiki każdego z nich i umiejętny dobór sposobów działania w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

dcs.pl dostarcza rozwiązania, które umożliwiają wykorzystanie mediów społecznościowych dla poszerzenia zasięgu komunikacji, jak również gotowe rozwiązania do budowy własnych, zamkniętych lub otwartych serwisów społecznościowych. Przeznaczone są one dla wszystkich firm, którym zależy na poszerzeniu obecności w Internecie, angażowaniu ich grup docelowych oraz umożliwieniu szerokiej wymiany informacji.
 

platforma bywajtu

Serwis, zbudowany na nowoczesnej platformie informacyjno-społecznościowej przeznaczonej do tworzenia treści, zarówno przez społeczności jak i klasyczne zespoły redakcyjne, jest adresowany do osób ciekawie spędzających czas wolny i do mini społeczności skupionych wokół wspólnych pasji. Pozwala na dzielenie się informacjami, rekomendowanie i opiniowanie rzeczy wartych uwagi oraz poznawanie osób o podobnych zainteresowaniach.


Platforma oferuje strony profilowe, blog, posty, strony tematyczne, wydarzenia, galerie

Platforma oferuje szereg funkcjonalności charakterystycznych dla mediów społczenościowych, m. in.: strony profilowe, dziennik/blog, posty, komentarze, strony tematyczne, wydarzenia i galerie. Narzędzie nasze pozwala także na budowanie szerokiej bazy informacji i ich wymianę między użytkownikami serwisu dzięki takim funkcjonalnościom jak:

  • prezentacja kolekcji i zbiorów
  • organizacja wydarzeń
  • zbieranie prywatnych notatek, zapisków i wycinków z sieci - zeszyt
  • łączenie wiedzy z różnych źródeł - łączenie notatek  


Nasza platforma informacyjno-społecznościowa może służyć indywidualnym uczestnikom, grupom zainteresowań oraz firmom chcącym promować swoją działalność w Internecie.