omnie.to

Twórz wirtualne wizytówki

Wizytówka online

Twórz internetowe wizytówki w prostym, wizualnym edytorze. Serwis ułatwia stworzenie własnej strony internetowej, która przede wszystkim ma ułatwić kontakt z jej właścicielem.

Kadra z innej perspektywy

Pokaż swoich pracowników z innej strony. Pozwól im wyeksponować swoje najlepsze i unikalne cechy. Jest to doskonały sposób na realizację ważnego dziś employer brandingu.

Usługa umożliwiająca łatwe i szybkie opracowywanie prostych, jednostronicowych, osobistych  wizytówek agregujących linki do profili użytkownika w serwisach społecznościowych. Pierwotnie oferowana była jako, publicznie i bezpłatnie dostępna, usługa operatora Orange. Obecnie może być wdrożona w każdej firmie, której zależy na spójnej wizerunkowo prezentacji webowych wizytówek jej pracowników wraz z kompletem informacji kontaktowych.

Unikalną cechą omnie.to jest możliwość nawiązywania kontaktu SMS-owego oraz e-mailowego z osobą prezentowaną na wizytówce, bez konieczności ujawniania jej numeru telefonu oraz adresu e-mail.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich i intuicyjnych sposobów edycji informacji, omnie.to pozwala w łatwy sposób tworzyć atrakcyjne wizualnie wizytówki. Użytkownik usługi otrzymuje do dyspozycji predefiniowane zestawy czcionek oraz schematów kolorystycznych. W łatwy sposób może również umieszczać na stronie linki do serwisów społecznościowych, w których posiada swoje profile.

Usługa omnie.to, dzięki odpowiedniej konstrukcji serwisu, samodzielnie dba także o dobre pozycjonowanie strony-wizytówki.