Inżynier DevOps (Warszawa Ursynów)

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych na stanowisko Inżynier DevOps (Administrator aplikacji) w naszym zespole DevOps. Współpracujemy z dużymi klientami oraz małymi startupami jako partner technologiczny - dostawca SaaS i IaaS.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki odpowiadające zaangażowaniu, kompetencjom i wynikom pracy.
  • Pracę z najnowszymi technologiami w ciekawych projektach komercyjnych
  • Kontakt i współpracę z doświadczonymi inżynierami i developerami.
  • Możliwość osobistego rozwoju i nauki nowych technologii.

Poszukujemy:

  • Inżynierów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Pasjonatów głodnych wiedzy z umiejętnością analitycznego myślenia.
  • Osób, które chcą żeby praca była przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Wykorzystujemy:

  • Serwery Microsoft IIS, bazy danych SQL Server, Exchange Server.
  • Narzędzia i środowiska developerskie (Atlassian Jira, Bamboo, inne).
  • Technologię wirtualizacji Hyper-V, Microsoft Azure oraz Microsoft Office 365.
  • Aplikacje .NET i ASP.NET.
  • Metodykę SCRUM/Agile.

Powierzymy obowiązki:

  • Administrowanie i wdrażanie serwisów i aplikacji webowych (IAC).
  • Automatyzowanie procesów wdrażania i monitorowania aplikacji webowych (CI/CD).
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów dotyczących aplikacji webowych.

Swoje zgłoszenie w postaci CV oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: praca@dcs.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dcs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303 zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku".

Brak klauzuli uniemożliwi nam przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji i tym samym rozpatrzenie Pani/Pana zgłoszenia.

Informujemy, że Administratorem danych jest dcs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przystąpienie do procesu rekrutacji jest wyłączną decyzją Kandydata i odbywa się na jego własny koszt i ryzyko. Nie zwracamy kosztów dojazdu, przygotowania i uczestnictwa Kandydata w procesie rekrutacji.