Tester aplikacji (Warszawa Ursynów)

Obowiązki:

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów z działaniem aplikacji webowych
  • Samodzielne opracowanie i prowadzenie testów technicznych i biznesowych
  • Analiza, weryfikacja i opis błędów zgłoszonych przez klientów
  • Przygotowywanie danych testowych (ręczne i automatyczne)
  • Weryfikacja funkcjonalności aplikacji pod kątem zgodności z wymaganiami
  • Współpraca z zespołem projektowym w trakcie wytwarzania i eksploatacji oprogramowania

Wymagania:

  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza na temat metodologii testowania oprogramowania
  • Podstawowa wiedza w zakresie współczesnych metod wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość frameworków automatyzacji testów: Selenium, AssertJ, Espresso, JMeter, JUnit
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych oraz integracyjnych
  • Znajomość ISTQB FL, REST, SOAP, XML
  • Znajomość Microsoft SQL Server, Reporting Services
  • Znajomość Microsoft Windows Server oraz IIS
  • Znajomość Jira, Service Desk, Bamboo, Sentry
  • Znajomość technologii i działania aplikacji .NET oraz ASP.NET
  • Znajomość zasad utrzymania bezpieczeństwa aplikacji oraz danych

Tak pracujemy:

  • Utrzymujemy aplikacje .NET i ASP.NET
  • Utrzymujemy serwery Microsoft IIS, bazy danych SQL Server
  • Utrzymujemy narzędzia i środowiska developerskie (Atlassian Jira, Bamboo, inne)
  • Utrzymujemy środowiska produkcyjne Hyper-V
  • Metodyka SCRUM/Agile

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i zaangażowania
  • Bezpośredni kontakt i współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami
  • Pracę z najnowszymi technologiami w ciekawych projektach komercyjnych
  • Swobodną wymianę doświadczeń i okazję do nauki i podnoszenia kwalifikacji

Swoje zgłoszenie w postaci CV oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: praca@dcs.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dcs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303 zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku".

Brak klauzuli uniemożliwi nam przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji i tym samym rozpatrzenie Pani/Pana zgłoszenia.

Informujemy, że Administratorem danych jest dcs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przystąpienie do procesu rekrutacji jest wyłączną decyzją Kandydata i odbywa się na jego własny koszt i ryzyko. Nie zwracamy kosztów dojazdu, przygotowania i uczestnictwa Kandydata w procesie rekrutacji.