Praca w dcs.pl

Zobacz kogo obecnie poszukujemy

Praca w dcs.pl

Specjaliści z entuzjazmem

Zatrudniamy specjalistów, jednak kwalifikacje merytoryczne to nie wszystko. Szukamy ludzi z entuzjazmem i niezależnym spojrzeniem na stawiane przed nimi problemy. Szukamy ludzi odważnych, którzy nie będą obawiali się promować niestandardowych rozwiązań technologicznych.

Oferujemy pracę nad innowacyjnymi, zaawansowanymi technologicznie projektami dla operatorów telekomunikacyjnych, firm z różnych sektorów, w tym finansowego i medialnego, a także udział w projektach z obszaru szeroko rozumianego Web 2.0. Nie ograniczamy się wyłącznie do rynku polskiego, działamy również za granicą.

Jesteśmy zorientowani projektowo. Zespoły na potrzeby danego projektu powstają za każdym razem na nowo. Staramy się by nikt nie poczuł się znudzony. Zapewniamy możliwości uczestniczenia w konferencjach, seminariach, kursach oraz egzaminach certyfikacyjnych. Zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe dla osób, które wykażą zaangażowanie i skuteczność działania.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami. Możesz też od razu przysłać list motywacyjny oraz CV:
fax nr +48 22 548 60 01
e‑mail: praca@dcs.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

"Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę dcs.pl Sp. z o.o. moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)".