Kentico

dcs.pl jest partnerem hostingowym firmy Kentico, dostawcy Kentico CMS for ASP.NET - systemu do zarządzania treścią (Content Management System). Kentico CMS jest wykorzystywane przez ponad 4 tys. serwisów internetowych w 83 krajach.  Wśród firm, które zbudowały swoje serwisy w oparciu o to rozwiązanie znajdują się takie firmy jak Microsoft, McDonald's, Vodafone, Audi, Mazda, Subaru, Samsung.

Rozwiązanie Kentico CMS for ASP.NET oferuje kompletny zestaw narzędzi do tworzenia serwisów WWW, intranetowych, ekstranetowych, sklepów internetowych oraz serwisów społecznościowych. System jest łatwy w obsłudze zarówno dla programistów, jak i właścicieli serwisów. Oferuje edytor WYSIWYG, mechanizmy pracy grupowej i przepływu pracy, wsparcie wielu wersji językowych, wyszukiwanie pełno tekstowe, formularze on-line, newslettery, blogi, ankiety oraz mechanizmy analityczne. Architektura rozwiązania i jego systemy licencyjne spełniają potrzeby zarówno niewielkich indywidualnych stron internetowych utrzymywanych w modelu shared hosting jak i dużych serwisów o charakterze globalnym. 

Dcs.pl korzysta z rozwiązania Kentico CMS w projektach realizowanych na rzecz klientów oraz do tworzenia i prowadzenia własnych serwisów produktowych.  Dzięki temu wiemy jakie wymagania musi spełnić środowisko potrzebne do utrzymania serwisów zbudowanych z jego wykorzystaniem.  Nasze dedykowane pakiety hostingowe Kentico CMS Hosting – dostępne na stronie hostedwindows.pl – uwzględniają te parametry.  Ponadto oferujmy wsparcie techniczne i bazę wiedzy z zakresu hostingu.  Status Kentico Hosting Partner jest gwarancją jakości naszych usług.