VMware Enterprise Partner

Wirtualizacja systemów informatycznych jest jednym z najszybciej rozwiających się obecnie działów IT. Liderem i światowym potentatym na tym rynku jest VMware, który oferuje produkty oraz rozwiązania uznawane przez ekspertów za najbardziej innowacyjne, nowoczesne, bezpieczne, a także sprawdzone i trwałe.  Klienci doceniają łatwość dostosowania rozwiązań VMware do ich potrzeb i skali działania. Produkty i rozwiązania VMware znalazły się w naszej ofercie od początku pojawienia się ich na rynku tj. od 1999 roku, a przy tym byliśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim, które oferowały rozwiązania wirtualizacji serwerów i stacji roboczych.

dcs.pl - VMware Partner - współpracuje z VMware od końca lat dziewięćdziesiątych i jako jedna z pierwszych w Polsce uzyskała certyfikat VMware Enterprise Solution Provider.  Przyznany status partnerski potwierdza nasze kwalifikacje biznesowe oraz kompetencje techniczne niezbędne do realizacji złożonych projektów wirtualizacyjnych, w tym m.in. w takich tematach, jak: konsolidacja serwerów oraz zapewnienie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw.

Posiadanie przez nas certyfikatu VMware Enterprise Solution Provider oraz kompetencji Server Virtualization daje gwarancję klientom, że:

 • nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty:
  • VMware Certified Professional (VCP)
  • VMware Technical Sales Professional (VTSP)
  • VMware Sales Professional (VSP)
 • dysponujemy szeroką, udokumentowaną wiedzą w zakresie technologii VMware
 • oferujemy pełne wsparcie i doradztwo  w zakresie planowania, projektowania, wdrażania technologii wirtualizacji oraz przejścia od tradycyjnej do wirtualnej infrastruktury informatycznej
 • zapewniamy wszechstronną pomoc przy wyborze produktów oraz pełną obsługę posprzedażową
 • realizujemy kompleksowe projekty wirtualizacji środowisk informatycznych, a także dostarczamy rozwiązania komplementarne takie, jak: Veeam, DoubleTake, Idera

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w poniższych publikacjach: