DCS "Gazelą Biznesu"

Po raz kolejny firma DCS Computer Consultants Group znalazła się wśród firm wyróżnionych prestiżowym tytułem "Gazela Biznesu". Jest on przyznawany przedsiębiorstwom, które charakteryzują się dynamicznym wzrostem, osiągają bardzo dobre wyniki finansowe oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Gazela Biznesu to - według definicji przyjętej przez Puls Biznesu - "firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu."
 
Przygotowany przez Coface Poland we współpracy z dziennikiem Puls Biznesu ranking jest bezpłatny dla uczestników, a ocena bezstronna. Firmy konkurują wyłącznie osiągniętymi w ciągu trzech ostatnich lat rezultatami finansowymi.
 
W rankingu promowane są przedsiębiorstwa, które działają w sposób przejrzysty. Gazele Biznesu to zatem nie tylko firmy sprawdzone, kwalifikowane i wiarygodne, ale także solidne i działające w sposób jawny. DCS Computer Consultants Group została wcześniej wyróżniona tytułem Gazela Biznesu 2003.

Powrót