Migracja serwera Exchange 2003, 2007, 2010 oraz 2013 - nowa usługa i podręcznik

Migracja systemów pocztowych Microsoft Exchange 2003 lub 2007 do wersji Exchange 2010 lub 2013 to nowa usługa dcs.pl.  Powstała ona z myślą o wszystkich firmach, które posiadają systemy pocztowe oparte o starsze wersje serwera Exchange, a chciałyby skorzystać z najnowszych technologii i rozwiązań.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie migracji. Klienci hostedexchange.pl – bezpiecznej i funkcjonalnej poczty elektronicznej, wielokrotnie korzystali z oferowanej usługi migracyjnej.

W oparciu o nasze doświadczenia przygotowaliśmy podręcznik, który opisuje najważniejsze kroki, jakie należy wykonać planując i realizując proces migracji serwerów Exchange. Przedstawiamy m.in. w jaki sposób przygotować środowisko migracyjne i jak prosto przenieść skrzynki pocztowe na nowy serwer.

Zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika, a w przypadku gdy mają Państwo obawy przed samodzielnym przeprowadzeniem migracji, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Z nami migracja Exchange 2003, 2007, 2010 oraz 2013 przebiegnie niezauważalnie dla Państwa organizacji.

Więcej informacji o:

Pobierz podręcznik migracji Exchange.

Powrót