Plus rozbudowuje usługę „Twoja Firmowa Poczta e-mail”

Polkomtel, operator sieci Plus, zaoferował nowe plany taryfowe w usłudze „Twoja Firmowa Poczta e-mail” wykorzystującej platformę Hosted Exchange dostarczoną w modelu hostowanym przez dcs.pl.

W ramach nowej oferty Klienci Plus mogą korzystać z zaawansowanej, biznesowej poczty wykorzystującej Microsoft Exchange Server oraz Microsoft Outlook, w nowych, atrakcyjnych cenach:

  • Skrzynki uprawniające do korzystania z oprogramowania Microsoft Outlook dostępne są w cenach:

35,00 zł netto/m-c za skrzynkę Twoja Firmowa Poczta e-mail 1 GB

60,00 zł netto/m-c za skrzynkę Twoja Firmowa Poczta e-mail 5 GB

  • Skrzynki bez licencji na Microsoft Outlook, dostępne są w cenach:

29,00 zł netto/m-c za skrzynkę o pojemności 1 GB

54,00 zł netto/m-c za skrzynkę o pojemności 5 GB

dcs.pl jest jedyną polską firmą, która może pochwalić się wdrożeniami usługi Hosted Exchange w modelu „white label”  dla wymagających Partnerów. W taki sposób wdrożyliśmy, m.in. usługi dla Orange oraz Plusa. Zaletą modelu „white label” jest możliwość zaoferowania przez operatora usług pod własnym logo, bez konieczności ujawniania, że dostawcą usługi jest dcs.pl. Jednocześnie usługa Hosted Exchange oferowana jest bezpośrednio z serwerów i datacenter dcs.pl, co minimalizuje wymagania techniczne po stronie operatora. Jedynym aspektem wymagającym bardzo bliskiej współpracy jest integracja mechanizmów provisioningu usług.

Koncentrujemy się na sukcesywnym rozwijaniu wspólnej oferty z operatorami GSM. Taka forma współpracy przy oferowaniu usługi jest dla nas naturalna – DCS jako firma technologiczna koncentruje się na doskonaleniu usług SaaS od strony technologicznej i operacyjnej, a operatorzy zapewniają sprzedaż, marketing, a także rozliczanie usługi z klientami końcowymi.

Powrót