Avantune (dawniej Solgenia)

W dziedzinie profesjonalnych systemów faksowych zostało docenionych tylko kilka rozwiązań na świecie - wśród nich znalazło się oprogramowanie Weblive FACSys - wspierające FoIP/T.38 (Fax-Over-IP) - rozwijane i serwisowane od ponad 20 lat.

Pierwsze korzenie serwerów faksowych FACSys sięgają 1989 roku, w którym Joseph Avelino - założyciel amerykańskiej firmy Optus Software - postanowił podbić rynek oprogramowania wprowadzając do sprzedaży rewolucyjny serwerowy system faksowy działający w środowisku Microsoft Windows Server i wykorzystujący inteligentne karty faksowe.

W roku 2004 amerykańska firma emFAST, główny partner serwisowy FACSys, wykupiła prawa do oprogramowania FACSys od Optus Software, następnie opracowała i opublikowała całkowicie nową wersję FACSys z użyciem Microsoft .Net oraz serwerów baz danych Microsoft SQL. Obecna wersja produktu - Weblive Facsys - zawdzięcza swoją formę i funkcjonalność amerykańskiemu zespołowi programistów Avantune, który z powodzeniem rozwija i wzbogaca tę technologię do dnia dzisiejszego. Więcej na ten temat w rozdziale: Systemy faksowe - Weblive Facsys.

Międzynarodowy producent oprogramowania - Avantune Inc. - jest globalnym dostawcą technologii informatycznych ICT (Information & Communication Technology). SolgeniaAkhela w wyniku zmiany nazwy z SolgeniaAkhela przeobraziła się w Avantune Inc. w kwietniu 2017 roku. SolgeniaAkhela powstała z połączenia w 2015 roku firmy Solgenia z firmą Akhela, a wcześniej w 2012 roku w wyniku wchłonięcia firmy emFAST. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój oraz doskonałej znajomości rynku, technologia FACSys cieszy się zaufaniem swoich klientów od ponad 20 lat. Rozwiązania Avantune są używane przez ponad 3500 organizacji, w tym wiele firm z listy Fortune 100. Firma posiada 20-letnią historię, globalną sieć 200 partnerów oraz oficjalne przedstawicielstwa w Kanadzie, Włoszech, Stanach Zjednoczonych oraz Meksyku. Specjalizuje się w obsłudze zaawansowanych rozwiązań dla klientów korporacyjnych oraz klientów z sektora publicznego.

Dcs.pl jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Avantune. Serwery faksowe FACSys oferujemy od 1996 roku dzięki zapoczątkowaniu naszej współpracy z Optus Software. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania Weblive FACSys. Nasza ponad 20-letnia współpraca z producentem serwerów faksowych FACSys - obecnie firmą Avantune - gwarantuje najwyższy poziom jakości wdrożeń oprogramowania Weblive Facsys oraz profesjonalne wsparcie w trakcie jego eksploatacji.