Nowa strona i nowa oferta HostedExchange.pl

Nowa strona i nowa oferta hostowanej poczty elektronicznej na hostedexchange.pl to odpowiedź na potrzeby naszych klientów.  W serwisie można znaleźć m.in. odpowiedź dlaczego rozwiązanie hostowane jest wygodniejsze od samodzielnego wdrożenia, przewodnik po aplikacji Microsoft Outlook oraz opis Microsoft Exchange Server.

Oczywiście, na koniec najważniejsza jest cena.  Oferujemy sześć planów taryfowych dostosowanych do potrzeb różnych grup klientów.

Biznesowe plany taryfowe uprawniają do pobrania i korzystania z aplikacji Microsoft Outlook oraz obejmują pełną funkcjonalność skrzynki pocztowej.  Ceny już od 39,00 zł netto / miesiąc.

Podstawowe plany taryfowe gwarantują bezpieczną i funkcjonalną skrzynkę pocztową, bez licencji Microsoft Outlook, w korzystnych cenach od 15,00 zł netto/miesiąc.

Firma dcs.pl wychodzi  naprzeciw oczekiwaniom klientów dlatego  aktualizuje oferty zgodnie z obowiązującymi na rynku trendami przy zachowania jakości  świadczonych usług.

Wsparcie techniczne naszych usług realizowane jest przez  zespół certyfikowanych i doświadczonych inżynierów ponieważ podstawą usług hostingowych jest wysoka jakość wsparcia jakie ma nasz klient.

Powrót