DCS finalistą ogólnoświatowego konkursu firmy Microsoft

Polska firma DCS Computer Consultants Group została finalistą organizowanego przez Microsoft konkursu dla certyfikowanych partnerów firmy Microsoft (Microsoft Certified Partners i Microsoft Certified Business Solutions Partners). Nagroda przyznawana jest w uznaniu za innowacyjność rozwiązań używających technologii firmy Microsoft.

DCS Computer Consultants Group, lider w zakresie usług audytu oprogramowania i inwentaryzacji sprzętu komputerowego w Polsce, została finalistą szóstego, dorocznego konkursu dla partnerów Microsoftu w kategorii "Software Asset Management Advocate of the Year". W konkursie uczestniczyło ponad 1000 kandydatów z całego świata, którzy konkurowali w 16 kategoriach.

Wybór DCS Computer Consultants Group do finału uzasadniony został innowacyjnym sposobem wykorzystania nowoczesnych technologii Microsoftu, które zapewniają najwyższą jakość rozwiązań dostarczanych klientom. "To wielki zaszczyt dla nas, otrzymać od naszych partnerów tak wiele twórczych i nowatorskich przykładów wypełnienia oczekiwań klientów z wykorzystaniem naszych technologii" powiedziała Allison Watson, Wiceprezydent Światowej Sieci Partnerów, Sprzedawców i Zespołów ds. Marketingu w firmie Microsoft, "DCS Computer Consultants Group zdecydowanie wyróżnia się w gronie wybitnych kandydatów, którzy wzięli udział w konkursie."

"Przyznane nam wyróżnienie potwierdza, że DCS jest liderem w zakresie audytu oprogramowania i inwentaryzacji komputerów, i utwierdza nas w przekonaniu, że wysoka jakość naszych usług jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale również w skali światowej", powiedział Jacek Diehl, Prezes Zarządu DCS Computer Consultants Group Sp. z o.o., "Kompilacja siedmioletnich doświadczeń w zakresie usług audytowych, metodologii audytowych wypracowanych w tym okresie oraz wykorzystywanego przez DCS narzędzia audytowego GASP firmy Attest Systems, pozwalają nam dostarczać kompleksowe rozwiązania zarządzania oprogramowaniem i komputerami w firmach naszych klientów."

Finaliści i zwycięzcy konkursu zostaną przedstawieni podczas konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference w Nowym Orleanie (9 – 12 października br.).

Program firmy Microsoft dla oficjalnych partnerów

Microsoft Certified Partners, czyli certyfikowani partnerzy Microsoftu, to niezależne firmy, które w oparciu o produkty Microsoftu dostarczają rozwiązania komputerowe przedsiębiorstwom korporacyjnym, rządowym, a także małym i średnim odbiorcom. Wszyscy certyfikowani partnerzy firmy Microsoft utrzymują profesjonalnych pracowników, określanych mianem Microsoft Certified Professionals lub posiadają certyfikowane produkty, przetestowane na kompatybilność z platformą Microsoft Windows. Partnerzy firmy Microsoft mają też dostęp do dużego zaplecza wspierającego ich działalność biznesową. Są to m. in.: szkolenia, wsparcie techniczne i sieciowy dostęp do produktów, których jeszcze nie ma na rynku.

Powrót